Kurumsal
Kurumsal Menu

Hakkımızda

BÜYÜK BİR HEYCANLA ÇIKTIĞIMIZ YOLDA, AZİM VE KARARLILIKLA İLERLİYORUZ...

2000 yılından itibaren pastacılık ürünleri ve ekipmanları sektörü içerisinde faaliyet gösteren, 2012 yılında yenilikçi, profesyonel bir ekip kuran Soylu Gıda; pastane, otel, cafe & restaurant, unlu mamülleri gibi alanlarda hizmet vermektedir. Her zaman yeniliğe açık olan, çözüm ortaklarına samimi ve güvenle yaklaşarak, hizmeti ticaretin önünde tutma prensibini ilke edinerek yola devam etmektedir.


MİSYONUMUZ
Soylu Gıda olarak temel anlayışımız sizlerin ihtiyaçlarını güvenilir ve süreklilik içerisinde, minimum zaman da ve istenilen miktarda, kaliteli ve marka ürünlerimizle, ekonomik maliyetle temin etmektir. Çözüm ortaklarımıza verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirirek, kendi içlerinde verimliliği arttırmalarını, böylece tüketiciye verdikleri hizmet kalitesini yükseltmelerini sağlamaktır.


VİZYONUMUZ
Pastacılık sektöründe çözüm ortaklarımız ile kaliteli ürün anlayışı prensibini benimsemekteyiz.  Vizyonumuzu bu doğrultuda belirleyip, ürün sunumu ve tedariğini siz değerli müşterilerimize uygun fiyat - maksimum kalite anlayışıyla sunmayı hedeflemekteyiz.